Поради батькам щодо організації самостійного навчання старших дітей

  • треба розуміти, що карантин це не канікули, це не час для відпочинку. Тому графік дитини має залишатись таким, як і в навчальний період .
  • дітям із середньої та старшої школи важливо мати чітко визначені робочі години для виконання завдань онлайн, щоб час за ноутбуком не розмивався.
  • важливо, аби ця робота відбувалася з проміжками у 20-25 хвилин із перервами на чай, перекус або прогулянку.

Щоби краще організувати навчання вдома, існує безліч платформ та YouTube-каналів для вивчення тих чи інших предметів. Наприклад, з 16 березня телеканал Київ транслюватиме у YouTube відеоуроки зі шкільної програми, які вестимуть найкращі вчителі столичних шкіл і ліцеїв.

Найкориснішими уроки будуть для учнів старших класів, щоб підготуватися до здачі ЗНО.

Відеоуроки виходитимуть щодня по буднях, по три-чотири на день — о 9:30, 11:30, та 13:30. Тривалість — 30 хвилин. Усього в програмі трансляцій 12-13 предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови.

Також у цьому допоможуть різні навчальні платформи. Зокрема:

  • Студія онлайн-освіти для школярів — EdEra
  • Гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО — iLearn
  • Безкоштовна підготовка до ЗНО — Be smart
  • Онлайн-курси для школярів, студентів і дорослих — Prometheus

Для тих, хто добре володіє англійською мовою, є курси на сайтах – www.edx.org, www.udacity.com, www.canvas.net, www.udemy.com, але деякі з них платні.

Також на YouTube є такі канали, як Вшколе, Топ школа, Цікава наука, Сергій Ткаченко, який веде блог про математику. Усі вони українською мовою. Там цікаво і легко розповідається про фізику, хімію, біологію, українську мову та інші шкільні предмети.

NEED/animation studio та Книга-мандрівка (просвітницькі канали) будуть цікавими для учнів молодших класів.

Якщо ж батьки все-таки хочуть спробувати самостійно навчати дітей початкових класів вдома, то у цьому можуть допомогти практичні завдання для учнів 1-2 класів на сайті Освіта.ua, платформа для вивчення математики Matifik, а також завдання на Порталі вчителів початкових класів “Урок”, Вчитель вчителю, учням та батькам та сайт з дитячої творчості Крокотак.

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!